Marta Jaskulska i Nikola Wielowska na Healthy Ageing Tour

Marta Jaskulska w kadrze seniorek i Nikola Wielowska w kadrze juniorek wystartowały w wyścigu w Holandii Healthy Ageing Tour. Jest to kolejny międzynarodowy start naszych zawodniczek.

Rywalizacja zawodniczek do lat 19 stanowiła jedną z odsłon cyklu Pucharu Narodów, a zatem była jedną z najważniejszych juniorskich imprez w sezonie. Nikola Wielowska zajmowała odpowiednio 3, 13 i 4 miejsce etapach co dało jej szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Została sklasyfikowana na drugim miejscu w klasyfikacji młodzieżowej (pierwszoroczna juniorka) i trzecia w punktowej wyścigu.

Marta Jaskulska rywalizowała z  najlepszymi kolarkami na świecie. Rywalizację zakończyła na 15 miejscu w klasyfikacji U-23.

Pełna relacja z wyścigu: https://www.hannn.eu/healthy-ageing-tour?fbclid=IwAR3PvgAj4RfXhrr6YZyfpyScnRXk-hKoOkUs0nbztEoACne7MsonxoCvtKM