Mistrzostwa Polski szkółek kolarskich.

W weekend 23-24 czerwca odbyły się zawody mistrzowskie dla najmłodszych zawodników. W sobotę odbyła się jazda indywidualna na czas w której w kategorii klas czwartych Laura Witkowska wykręciła 6 czas, w klasach piątych Sandra Schulz zajęła 5 a Agata Karlikowska 6 miejsce. W klasach szóstych na 22 lokacie zmagania ukończyła Oliwia Marynka. Pozostali Oktawia Seremak, Aleksander Urbanowicz oraz Adam Lichański uplasowali się w swojej kategorii w środku stawki. W wyścigach ze startu wspólnego najlepiej wypadła Laura Witkowski kończąc zmagania na 4 miejscu. Pozostała część ekipy zakończyła zmagania na dalszych lokatach. To początek kariery dla tej młodej ekipy więc gratulujemy wyników i dziękujemy za 100% walkę.