Nikola Wielowska podwójną wicemistrzynią Polski!

W weekend 14-15 lipca w Koziegłowach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów młodszych. W sobotniej jeździe na czas z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Nikola Wielowska zajmując drugie miejsce, zwyciężyła Tamara Szalińska z UKS Ratusz Maszewo, a podium uzupełniła Olga Wankiewicz z UKS Coprenicus – SMS Toruń. Na 32 miejscu rywalizację ukończyła Wiktoria Ciszek, a na 35 miejscu Julia Dąbska.

W niedzielę zawodniczki miały do pokonania niespełna 63 km wyścig ze startu wspólnego. O zwycięstwie zadecydował sprint z grupy. Jako pierwsza na kresce zameldowała się Zuzanna Olejniczak z KKS Gostyń, druga była Nikola Wielowska, a trzecia Maja Wróblewska z UKS Ratusz Maszewo. Na 30 miejscu rywalizację ukończyła Wiktoria Ciszek.