Puchar Polski w Strzelcach Krajeńskich

W sobotę nasz zawodniczki z kategorii juniorka młodsza rywalizowały w jeździe indywidualnej na czas w ramach elimiacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Wyniki:
11 Nikola Wielowska
14 Julia Dąbska
21 Kinga Witkowska
37 Wiktoria Ciszek
39 Katarzyna Nasiewicz
W niedzielę odbył się wyścig ze startu wspólnego, w którym prócz juniorek młodszych startowały młodziczki i zawodniczki i zawodnicy w kategorii żak. Dwie nasze zawodniczki wywalczyły miejsca na podium, Sandra Schulz była druga w kategorii żak a Nikola Wielowska trzecia w juniorkach młodszych. Piąte i szóste miejsce zajęły Agata Karlikowska i Laura Witkowska. Oktawia Seremak w kategorii żak wywalczyła dwunaste miejsce. Pozostali nasi zawodnicy ukończyli zmagania ze zmiennym szczęściem, nie ominęło ich defekty techniczne oraz niegroźne upadki.
Gratulacje!!